Skutery nowe

Już od dwunastu lat zajmujemy się sprzedażą nowych skuterów śnieżnych Ski-doo i Lynx Bombardier.

dsc00552aaa

Jesteśmy pasjonatami tego sportu, więc dobierzemy skuter śnieżny, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Kupując u nas skuter śnieżny otrzymasz produkt najwyższej jakości, jak również możliwość wspólnej zabawy na wyprawach krajowych i zagranicznych.

Skutery objęte są dwuletnią gwarancją europejską. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne oraz akcesoria. 

.

.

Dostępne u Nas w tym sezonie:

Skutery sportowe

.

.

.

Skutery turystyczne

.

.

 

 

Skutery śnieżne sportowe.

Przeznaczone do sportu i zabawy, począwszy od MXZ zwinnych i szybkich, przeznaczonych do skoków, pokonywania muld i zawodów typu snow cross, do skuterów górskich Summit na długich gąsienicach, którym nie oprze się żadna góra i wielki śnieg.

Skutery śnieżne turystyczne.

Przeznaczone do jazdy po w miarę przetartym i wyznaczonym terenie. Duża owiewka przednia i dwuosobowe siedzenia gwarantują komfortowe przejażdżki w dwie lub trzy osoby.

Skutery śnieżne robocze.

Wyposażone są w szeroką gąsienice 500 lub 600mm, reduktor, skrzynie biegów oraz hak. Służą do pracy w stacjach narciarskich, gastronomi oraz w hotelach i schroniskach górskich. Są przystosowane do ciągnięcia za sobą sani czy też armatek śnieżnych. Niektóre modele wykorzystywane są również jako skutery turystyczne i ekspedycyjne.

Serdecznie zapraszamy!